Директор ЧЕЛУАШ: Для прибирання такого обсягу снігу, який випав у Черкасах, потрібно 50 машин. У нас тільки 17-ть

Директор ЧЕЛУАШ: Для прибирання такого обсягу снігу, який випав у Черкасах, потрібно 50 машин. У нас тільки 17-ть Минулого тижня під час сильних снігопадів вулиці Черкас прибирало 17 одиниць техніки КП «ЧЕЛУАШ». Зважаючи на тривалі й рясні опади, водіям підприємства доводилось працювати по 17 годин поспіль, розчищаючи дороги від снігу. Як інформують у міськраді Черкас, про це сьогодні на прес-конференції розповів директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

За його словами, при таких значних обсягах снігу, аби запобігти утворенню накатів на шляхах, прибирання необхідно було здійснювати щопівтори - дві години.

Зважаючи на протяжність черкаських доріг, яка сягає 350 кілометрів, аби це зробити, необхідно, щоб одночасно на міських вулицях працювало щонайменше 50 одиниць транспорту.

Тобто у технічному плані КП «ЧЕЛУАШ» просто не мав змоги охопити одномоментно усі дороги. У них працювало 7 КАМАЗів, 7 тракторів та 3 комбіновані дорожні машини.

Олексій Мельник наголосив, що за таких умов вони зробили все можливе для розчистки міста від снігу. А також додав, що відповідна робота продовжуватиметься і надалі. Зокрема, зараз КП «ЧЕЛУАШ» знімає накати з доріг.
22.01.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter