Бондаренко: Біля Сокирного виявлено 5 істотних порівів електроліній. Треба обстежити ще 15 кілометрів...

Мер Черкас Анатолій Бондаренко дав експрес-коментар ситуації з ліквідацією наслідків стихійного лиха в Черкасах.

– Ситуація, яка складається з ліквідацією пошкоджень на високовольтних лініях електромереж у районі Сокирного, що призвели до зупинки Дніпровської водоочисної станції та відсутності води у місті, досить серйозна. Мережі у цій частині пролягають через ліс, де багато повалених дерев і товщина снігового покриву досягає одного метра. Тоді як під ним вода та болото. В таких умовах сьогодні від самого ранку працюють бригади ПАТ «Черкасиобленерго», Міського РЕМу , управління ДСНС у Черкаській області та міські служби. На цей момент виявили п’ять істотних поривів електроліній, один з яких вже ліквідували. Ще лишилось обстежити 15 кілометрів шляху, крізь який пролягають високовольтні повітряні лінії. Зауважу, аби енергетики могли це зробити, рятувальники із залученням важкої техніки розчищають дорогу через лісові хащі. Тобто люди і техніка діють у вкрай напруженому і важкому режимі. Щиро вдячний всім, хто зараз працює над усуненням наслідків негоди, аби забезпечити світло і воду в місті.

Так, міський голова Анатолій Бондаренко сьогодні під час засідання комісії з комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прокоментував перебіг подій з усуненням наслідків негоди.

За його словами, щойно енергетики полагодять пошкоджені електромережі у районі Сокирного та подадуть світло до Дніпровської водоочисної станції, почнеться робота з відновлення водопостачання в місті.

За інформацією директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, існуючі резервуари заповнені на 2,5 метри водою. Цього обсягу вистачить, орієнтовно, на 4-5 годин. Якщо за цей час відновиться електропостачання станції, є змога у максимально короткий термін подати воду в оселі черкасців.

Якщо це відбудеться пізніше – є загроза, що в мережі потрапить повітря. Тож, аби убезпечити їх від гідроударів, на відновлення водопостачання може знадобиться вже близько 10-12 годин.
19.01.2018 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter