Бондаренко закликав жителів Черкас допомогти в прибиранні міста від снігу

Бондаренко закликав жителів Черкас допомогти в прибиранні міста від снігу Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко звернувся до жителів міста із закликом допомогти в прибиранні міста від снігу.

Шановна громадо! Шановні підприємці , керівники різних форм власності, вищих навчальних закладів, технікумів, ліцеїв, професійно – технічних училищ, командири військових частин, розташованих на території міста!

В зв’язку зі складними погодніми умовами - великою кількістю опадів та загрозою нормальній життєдіяльності міста – прошу долучитися до прибирання снігу - максимально вивести усю наявну снігоочисну техніку , по можливості залучити працівників та допомогти в найкоротші терміни розчистити прилеглу територію біля своїх підприємств, закладів, а також вулиць, провулків, що знаходяться неподалік та потребують прибирання.

Шановні водії! Звертаємося до вас з проханням не виїздити без нагальної потреби на автошляхи міста та не залишати свої авто у дворах та під’їздах до будинків , щоб не створювати перешкод для роботи снігоприбиральної техніки.

Насьогодні в місті створено цілодобовий оперативний штаб під моїм керівництвом, задіяна вся наявна снігоочисна комунальна техніка, мобілізовані комунальники, КСНи, СУБи. працівники міської ради.

За прогнозами синоптиків, 21 січня очікується другий, більш потужний снігопад.

Ми повинні об’єднатися, щоб зробити наше місто безпечним та зручним для пересування як транспорту, так і пішоходів.
18.01.2018 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter