Бондаренко: Одарич перетворив міську раду на "ларьок по торгівлі міським майном і землею"

Бондаренко: Одарич перетворив міську раду на "ларьок по торгівлі міським майном і землею"Рішення Черкаської міської ради щодо плану соціально-економічного розвитку міста, в якому у переліку комунального майна, яке мерія має намір продать, значиться і приміщення музичної школи №2, свідчить про те, що головним своїм завданням міський голова вважає торгівлю, а не забезпечення життєдіяльності міста. В цьому переконаний голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.
«Як вже стало традиційним в Черкасах, для вчителів цього культурно-освітнього закладу таке рішення стало повною несподіванкою, бо жодних офіційних документів про намір влади вони не бачили. Як повідомили представники профкому школи, в департаменті освіти їм натякали на можливе переселення закладу в приміщення колишньої тютюнової фабрики, одначе педагоги сприймали такі розмови як невдалий жарт, бо вони не розуміють, як можна звести в одне непристосоване приміщення, просякнуте парами тютюну, і музичну школу, і будинок культури, і спортивні секції, і станцію швидкої медичної допомоги, і всі дозвільні служби міста, і офіси політичних партій та громадських організацій, і ще бозна що, - як декларує міськвиконком, - заявив Анатолій Бондаренко. - Без вкладання додаткових коштів на шумоізоляцію, переобладнання і перебудову це просто неможливо. А, враховуючи специфіку будівлі фабрики, на це знадобиться не один мільйон гривень. Це якщо забути про необхідність врахування санепідеміологічних норм, які ніхто не відміняв щодо медичних і освітніх закладів, про відсутність належної прибудинкової території, про врахування норм безпеки і т.д. і т.п.».
Черкаська «Батьківщина» переконана, що план міського голови Черкас Сергія Одарича звести під дах колишньої тютюнової фабрики так багато різних за специфікою закладів, установ і організацій викликана єдиним бажанням позвільняти ті історичні будівлі, переважно в центрі міста, які вони займають, оскільки на них вже є покупці.
«Інакше навіщо міська влада наприкінці минулого року вклала близько двохсот тисяч гривень з бюджету на ремонт санвузлів у музичній школі №2 і виконала роботи на диво швидко й якісно, якщо збиралась ці „старі столітні будівлі” пустить з молотка? Нехай би вже нові власники і витрачались. Одарич перетворив мерію і Черкаську міську раду в якийсь ларьок по торгівлі міським майном і землею. Це єдине, що Одарич робить неперевершено,» - вважає Бондаренко.
09.02.2012 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:45 09.02.2012 Pupsik-210:
Бондаренко,молодець,
щеб i губернатор пiдключився б, то точно не дали б Одаричу торгувати дитячими закладами, якi на бульв.Шевченка. То школу морякiв висилив, то за музичну школу взявся, коли вже йому урветься? Все мало ... а такими аргументами прикриваэться "добродiй"
....щоб йому грець...