"Сміла Енергоінвест" заявляє про спробу рейдерського захоплення підприємства

В офіційній заяві прес-служби ТОВ «Сміла Енергоінвест», яке щойно надійшло на пошту «Провінції», йдеться про спробу «силового захоплення підприємства».

Офіційно інформуємо, що підприємство ТОВ «Сміла Енергоінвест» повністю готове до початку опалювального сезону.

Підприємство виконало усі свої зобов’язання. Погодили інвестиційну програму з комунальним підприємством міста, подали економічно обґрунтований тариф на міськвиконком для його затвердження, як цього вимагає Закон України. Але, ні інвестиційна програма, яка була заздалегідь погоджена, ні економічно обґрунтований тариф не були прийняті на міськвиконкомі.

Сьогодні можна впевнено говорити про те, що місцеві органи влади роблять все для того, щоб опалювальний сезон в місті Сміла не почався вчасно.

Так, кульмінацією стало вчорашня спроба рейдерського захоплення підприємства. Очолювали це «дійство» секретар смілянської міської ради Віктор Федоренко, Прус В., Голуб А. та інші депутати. До них приєдналися начальник міського відділу поліції Сергій Власенко, разом з працівниками поліції. На підприємстві виламали двері, була спроба увірватись всім натовпом на територію підприємства. І не зрозуміло, чим це могло закінчитись. Це негідна поведінка представників влади!

Усім цим діям дасть оцінку наша правоохоронна система. Наші співробітники все зафіксували, в тому числі і на відео камеру. Були написані офіційні заяви до правоохоронних органів влади. Сподіваємося, що наша правоохоронна система дасть гідну оцінку таким протиправним діям органів місцевої влади, а саме спробі рейдерського захоплення підприємства.

Закликаємо усіх мешканців Сміли не піддаватися на подібні політичні провокації. Місцеві органи влади роблять це виключно для отримання своїх політичних дивідендів та брехнею використовують населення нашого міста. Єдина ціль, яку вони сьогодні переслідують - отримання своїх політичних рейтингів.
10.10.2017 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter