Мер Черкас Бондаренко: Учоршні події на сесії - саботаж та маніпуляція з боку частини депутатів

Мер Черкас Бондаренко: Учоршні події на сесії - саботаж та маніпуляція з боку частини депутатів Прес-служба міського голови Черкас поширила коментар Анатолія Бондаренка з приводу демаршу частини депутатів Черкаської міськради на вчорашньому засіданні сесії.

«Учорашні події на позачерговому засіданні сесії Черкаської міської ради розцінюю, як саботаж та маніпуляції з боку частини депутатського корпусу.

Замість того, щоб працювати, депутати від трьох фракцій: Блоку Петра Порошенка «Солідарність», Партії вільних демократів та групи «За громаду» демонстративно покинули зал засідань. Такі дії вважаю свідомою спробою заблокувати роботу ради. Шановні, ви «тероризуєте» не міського голову, а всю громаду нашого міста, яка опинилася в заручниках протистоянь та шантажу.

На порядку денному сесії перебувало понад півсотні важливих питань забезпечення життєдіяльності міста. Це і внесення змін до бюджету, перерозподіл державних субвенцій для виплати субсидій та пільг, забезпечення заробітною платою до кінця року бюджетників тощо. Це ті проекти рішень, які ми зобов’язані ухвалювати вчасно, аби всі служби міста могли повноцінно функціонувати.

Особливо цинічними вважаю останні заяви голів фракцій, які саботують роботу ради, щодо працевлаштування обранців. Адже серед їхніх депутатів є посадові особи виконавчих органів Черкаської міської ради, які отримують заробітну плату з бюджету та фактично «сидять на шиї» у нашої громади. При цьому – відмовляються виконувати взяті на себе повноваження. Це, зокрема, Ігор Кіта, Сергій Очеретній та інші.

Тож, перед тим як обвинувачувати міського голову щодо кадрової політики, почніть із себе. Таким депутатам та секретарю міської ради порадив би – ви або працюєте, або займайтеся політикою! Іншого шляху немає. Це, по-перше.

По-друге. Щодо оголошеного Дня жалоби.

Я з глибокою повагою ставлюся до всіх військових, які служили й продовжують захищати цілісність нашої держави на сході України. Але нашим політикам, які далекі від справжніх учасників АТО, скажу: не потрібно спекулювати людським горем та заробляти політичні дивіденди на темі війни. Вважаю, такі вчинки – низькими та аморальними.

Нагадаю, за моєї каденції в Черкасах відбувалося загальноміське прощання з двома загиблими учасниками АТО – Олександром Маломужем та В’ячеславом Чалим. За кожним із них ми оголошували День трауру. І коли зараз у мене вимагають вибачень – за що я повинен вибачатися?

А от стосовно пересудів навколо трагічної загибелі депутата міської ради, який тільки-но очолив департамент житлово-комунального комплексу, Михайла Бінусова – крапку в цій справі мають поставити тільки правоохоронні органи. Як міський голова, вважаю, що вбивство посадової особи органу місцевого самоврядування, депутата, якого обрала територіальна громада міста, – це виклик усьому черкаському суспільству. Всі ми ходимо під Богом і ніхто не вправі брати на себе роль судді», – заявив Анатолій Бондаренко.
06.10.2017 20:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter