Черкаський правозахисний центр: Більшість сайтів органів влади на Черкащині не містять інформації про пільги для учасників АТО

За результатами моніторингу проведеного Черкаським правозахисним центром у співпраці з ГО «Юридична сотня» більшість інтернет-ресурсів органів місцевого самоврядування у Черкаській обл. не містять жодної інформації про пільги для учасників АТО.

Об’єктом дослідження стали сайти обласних, районних, міських рад та Інтернет-ресурси об’єднаних територіальних громад Черкаської обл. З 65 онлайн-ресурсів лише 12 мають інформацію для учасників АТО. Інформація про цільові місцеві програми для учасників АТО розміщена на 11 сайтах, відповідно, 54 - не мають у відкритому доступі жодних даних.

«Які документи потрібно подати? Куди звернутися з ними? Що робити у разі відмови? Таких чітких алгоритмів дій на сайтах органів місцевого самоврядування немає» - зазначила Голова «Юридичної Сотні» Леся Василенко.

«На четвертий рік війни органи місцевої влади не спромоглися налагодити на місцевому рівні роботу щодо дотримання прав учасників АТО», – зазначив Тарас Щербатюк, представник ГО «Черкаський правозахисний центр» та Юридичної сотні у Черкаській області.

«В суспільстві формується негативна думка про ветеранів АТО, що вони є інертними і нічого не роблять для того, щоб отримувати доступ до своїх прав, для того, щоб їх реалізовувати, а лише скаржаться на державу. Але причина не в тому, що є інертність і недієвість самих учасників АТО, а причина в тому, що є доволі обмежений доступ до інформації» - наголосила Голова «Юридичної Сотні» Леся Василенко.
03.10.2017 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter