Одарич: Черкаси отримають від Агентства національних проектів 10-15 млн. грн. на енергозберігаючі заходи у житлових будинках

Одарич: Черкаси отримають від Агентства національних проектів 10-15 млн. грн. на енергозберігаючі заходи у житлових будинках Мер Черкас Сергій Одарич учора на прес-конференції повідомив, що Черкаси перемогли у конкурсі з питань енергозбереження, яке проводило Агентство національних проектів. І вже цього тижня планується завершити усі юридичні формальності. Ця перемога надає, зі слів Одарича, можливість отримати 10-15 млн. грн. на впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках.
Кошти спрямують на повну реновацію будинків: заміну вікон, утеплення і ремонт покрівель, встановлення ІТП. Але це будуть тільки ті будинки, де мешканці утворили ОСББ. І тільки за умови, що мешканці також долучатимуться до реалізації цього проекту на умовах співфінансування.
«Ми розраховуємо, що мешканці долучатимуться на рівні 5-10 % співфінансування. Потреба на реновацію одного будинку становить 3-4 млн. грн. -Тому коштів має вистачити на кілька будівель», — сказав Сергій Одарич.
Першочергово, за словами міського голови, буде призведена реновація ОСББ «Хрещатик, 200».
07.02.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter