Мер Канева про затримання директора КП: "Мені ця ситуація дуже неприємна..."

Як ми вже повідомляли, 20 червня в Каневі викрито на хабарництві начальника одного з комунальних підприємств.

Чиновника затримано під час одержання неправомірної вигоди у сумі 15 тисяч гривень, які він вимагав у підрядчика за видачу актів виконаних робіт з надання автодорожніх послуг та за подальше сприяння саме цій будівельній компанії в проведенні робіт по місту.

Мер Канева Ігор Ренькас прокоментував інцидент на офіційному сайті міської ради: "Мені, як міському голові, ця ситуація дуже неприємна.

Дмитро Шайдаров обіймає посаду директора КП «Місто» з 2011-го року. З часу обрання мене міським головою, наші з ним робочі стосунки складалися по-різному. Але за останні два роки ситуація значно покращилась і мене його робота як керівника комунального підприємства задовольняла повністю.

Щодо хабара, то я сам ніколи таким не займався й інших застерігав. Але всі ми – дорослі люди, і кожен сам приймає рішення, як йому діяти і які рішення приймати. Також, вважаю, негідними дії й тих, хто дає хабарі й таким чином провокує на злочин. На мою думку, вони теж мають відповідати перед законом.

Щодо вище згаданого підрядника, який наносив дорожню розмітку, то Дмитро Шайдаров лише контролював хід виконання робіт. Кошти для оплати наданих послуг підряднику через КП «Місто» не проходили.

Сьогодні розпорядженням Канівського міського голови я відсторонив на час ведення слідства Дмитра Олександровича від виконання обов’язків директора КП «Місто» і призначив виконуючим обов’язки Ростислава Котурова. Подальші рішення прийматимуться після вироку суду. Також прошу всіх бути стриманішими у своїх коментарях і судженнях – давайте зачекаємо рішення суду, який, сподіваюся, встановить істину.
22.06.2017 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter