Яценко про ДТП: не учасник, не свідок, взагалі - ніякого відношення

Прес-служба кандидата в народні депутати України по в/о №200 Антона Яценка поширила офіційну заяву з приводу ДТП під Уманню.
Вчора, біля 17.35 години сталося ДТП на трасі Одеса-Київ, на відстані біля 5 км від міста Умань.
Того ж вечора інформаційні агентства оприлюднили інформацію про те, що народний депутат України, кандидат в народні депутати Антон Яценко під час цього ДТП перебував за кермом автомобіля та був у нетверезому стані. Також повідомлялося про те, що у автокатастрофі загинули всі пасажири.
Прес-служба народного депутата України Антона Яценка офіційно повідомляє про те, що Антон Яценко не є учасником вказаного ДТП, не є свідком вказаного ДТП та не має до нього жодного відношення.
За фактом поширення неправдивої інформації у пресі про ДТП та учасників цієї пригоди, готуються позови до суду.
Антон Яценко, як кандидат у народні депутати України офіційно звертається до своїх опонентів з проханням не використовувати у передвиборчій компанії брудні політичні технології та «чорний PR».
03.09.2012 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:01 13.09.2012 Zna:
Це дійсно схоже на "чорний" піар, особливо актуально перед виборами.
15:31 11.09.2012 Oleksy:
Крапка в цьому ДТП ще не стоїть, ось і говорять багато ні про що. Приписують Яценко - нетверезий стан і ще гірше, що він був водієм авто... Щось я не бачив, щоб депутати сідали за кермо. Вони іздять тільки з водіями. Це всім відомий факт.