Бондаренко: Черкаська влада відновить співпрацю з проектом «MapaMagic»

Бондаренко: Черкаська влада відновить співпрацю з проектом «MapaMagic»Черкаська влада має намір відновити співпрацю з проектом «MapaMagic» та облаштувати на тролейбусах GPS-трекери, завдяки яким можна відслідкувати рух транспорту в режимі реального часу. Як інформують у міськраді Черкас, про це під час брифінгу 1 березня повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, перед Новим роком у Черкасах розгорівся конфлікт через систему «MapaMagic». Тоді ініціатор і один із розробників проекту Віктор Євпак заявив, що припиняє роботу мобільного додатку через непорозуміння з місцевою владою. Нині ж обидві сторони знайшли компроміс щодо подальшого впровадження проекту.

– Ми згодні на появу в громадському транспорті такої системи і підтримуємо ініціативу підприємця передати безкоштовно програмне забезпечення нам у користування на тривалий час, – сказав Анатолій Васильович. – А ті люди, які саботували роботу MapaMagic, будуть покарані. Проведемо службове розслідування й з’ясуємо, з чиєї вини на міському електротранспорті перестала працювати ця система – від середньої ланки робітників тролейбусного парку до службовців профільного департаменту.

Водночас, Анатолій Бондаренко прокоментував інформацію про те, нібито владці передбачили в бюджеті Черкас мільйон гривень на закупівлю GPS-трекерів.

– Про це не йдеться. Це кошти для облаштування диспетчерського центру в Тролейбусному парку, – зазначив він.
02.03.2017 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter