Віктор Євпак: Проект MapaMagic в Черкасах зупиняється через "хабарменів" Бондаренка, Радуцького, Яценка...

Лідер проекту Mapamagic Віктор Євпак повідомив, що проект MapaMagic в Черкасах зупиняється. Текст його звернення - нижче.

- Дуже боляче це говорити. Ми зупиняємо проект MapaMagic в Черкасах. (((( Ми боролися з владою останні 6 місяців! Чому так - тому що "це їм не цікаво" - пряма цитата. Чому не цікаво - бо вони ніяк не можуть особисто заробити на цьому. Влада просто не може працювати з нами, тому що ми робимо це БЕЗКОШТОВНО, а їм треба відкати. В наступному році я думаю в бюджеті міста на систему трекінга будуть "освоєні" ваші і мої податки (сумми ходять різні від 700К до 2,5М грн) і проект віддадуть "своїм людям". MapaMagic показав міський владі новий ринок де можна пиляти гроші - не дорогами єдиними...
Корупція в нашому випадку має конкретні прізвища (доречі, якщо будете робити репост - будь ласка зробіть тег посилання на цих хабарменів, бо вони ні в житті ні в фейсбуці не є моїми друзями) - Бондаренко, Яценко, Радуцький, Кучер (голова тролейбусного парку) та Шкіньов (новий зам ЖКХ - людина Бондаренка, яка буде займатися "транспортною реформою").

Більш всього шкода не майже 1М грн наших інвестицій, а рік роботи та запал прекрасних хлопців та дівчат розробників Mapamagic, які буквально вложили свою душу в цей сервіс для вас, дорогі Черкасці!

Буду в неділю в Talent HUB Черкаси на 4 годину говорити про це і багато іншого - приходьте - буде живе спілкування.

Біблія вчить нас в посланні до Ефесян, 6 розділ 12 вірш - "Бо ми боремося не проти людей, не проти плоті й крові, а проти правителів, володарів темряви цього світу, духовних сил зла на Небесах."

Люблю вас і буду служити вам і цьому місту не залежно від того подобаєтьця це корумпованій владі, чи ні.

З повагою,
Лідер проекту Mapamagic
Віктор Євпак
23.12.2016 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter