Драбівський намісник Бут пропонує директорам підприємств скинутись на ремонт дороги. Хто не хоче - про того напишуть в газеті

Драбівський намісник Бут пропонує директорам підприємств скинутись на ремонт дороги. Хто не хоче - про того напишуть в газеті У Драбівському районі знайшли свій шлях вирішення проблеми поганих доріг. Керівництво району робить пропозицію керівникам підприємств «відремонтували дорогу спільними фінансовими зусиллями місцевих господарств». А хто не погоджується, тому суворе а-та-та…
В останньому номері газети «Драбівщина» в матеріалі «Проблемна дорога» автор М. Гайовий пише таке:
«Дороги з твердим покриттям нині наша чи не найбільша біда. Районна служба доріг (райавтодор) фактично бездіяльна через відсутність державного фінансування. Як знайти вихід з даної ситуації?
" Крім незначного державного фінансування, іншого виходу, як об`єднати спільні зусилля організацій, товариства різних форм власності, котрі експлуатують згадані дороги, я не бачу, " говорить голова райдержадміністрації Володимир Андрійович Бут. А використані кошти таким виробничим одиницям будуть зараховані, як такі, що використані в рахунок соціальних угод.
Такий підхід до роз`язання болючого питання дає позитивні результати. Скажімо, багато нарікань з боку громадян було на поганий стан центральної дороги по с.Великий Хутір. І хоч вона не належить до місцевих доріг, все ж таки покриття її відремонтували спільними фінансовими зусиллями місцевих господарств.
Таким шляхом районне керівництво вирішило відремонтувати дорогу з ст.Драбів до районного центру, полотно якої фактично не придатне для перевезень. Запросило на розмову керівників ПрАТ "Драбівське", ВАТ "Драбівське ХПП", ТДВ "Драбівагропостач", ТОВ "Шеколан", ПСП "Насіння", ТОВ "Метал"Драбів", ТОВ "Атлантік"Фармз ІІ", ФГ "Арій", Канівського молокозаводу, які постійно користуються цією дорогою.
Розподілили внесок кожного у загальну справу, загальна сума якої мала б становити 410 тисяч гривень.
Першими відгукнулися керівники ТОВ "Шеколан", ТОВ "Метал" Драбів" і ТОВ "Атлантік"Фармз ІІ" (А.Л.Куцурук, Ю.П.Світлий, О.В.Бенеда). Надійшло до спільної каси 132 тисячі гривень. І одразу їх було використано на ремонт дороги від залізничного переїзду ст.Драбів до території забійного пункту районного споживчого товариства.
На решту шляху запрошені персони не виділили коштів. І це ж по суті для себе, свого виробничого транспорту. То що ж і далі будемо гробити автомобілі на вибоях, тепер, так званої, автостради? Чи, можливо, після оприлюднення заговорить сумління згаданих керівників, яких ми поки що не називаємо поіменно?»
06.08.2012 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:31 07.08.2012 vas.tutunkevich:
mustafa якщо тобі подобається і далі стрибати по ямах, тоді ти прав. Але якщо 20 років ніхто нічого не робив з ремонтом тієї дороги, то що і далі нехай так буде? Це раз. І друге, де ти бачиш, що "чтоб с пидприемцев сбивали бабки на дароги"? Просять саме у тих, хто 40-ка тонними автомобілями розбив ті дороги. Уважніше дочитуйся.
14:16 06.08.2012 mustafa:
Выхад из ситуации прастой. Гнать Рыгов в шею. И этого Бута тоже. Где это видано чтоб с пидприемцев сбивали бабки на дароги? А власть нам такая на што? Не на што? Так гнать ие в шею. Абарзели ваще