Ткаченко: Середня зарплата в Черкаській ОДА зросла на 80 % - до 5 тис. грн.

На понад 80% зросла зарплата у працівників Черкаської ОДА. Тепер середньомісячний заробіток тут становить близько 5 тис грн. Як інформують у Черкаській ОДА, про це на прес-конференції в понеділок розповів очільник області Юрій Ткаченко.
Ткаченко: Середня зарплата в Черкаській ОДА зросла на 80 % - до 5 тис. грн.

Ще торік в адміністрації взялись оптимізувати її структуру. У результаті тут скоротили штат майже вполовину.

– Це і дозволило нам створити фінансову мотивацію для працівників, – пояснює голова Черкаської ОДА. – Раніше ми мали середню зарплату по ОДА на рівні 2700 грн. Але молоді спеціалісти подекуди отримували взагалі мінімальну. Зрозуміло, що в немотивованого чиновника найбільша спокуса до корупції. Тому ми й провели в ОДА внутрішню реформу. Фактично серед перших в Україні. Ми для себе визначили позиції, де найбільший ризик корупційних діянь. І тепер крок за кроком реалізуємо проекти, аби їх унеможливити. Серед інших методів боротьби – мінімізувати спілкування чиновників із громадянами. Задля цього реформуємо ЦНАПи. Їх в області маємо 26. Невдовзі у Смілі відкриємо перший міськрайонний центр, який має стати прикладом для решти.

Торік у серпні на засіданні Кабміну Юрій Ткаченко запропонував на 50% скоротити працівників ОДА. І при цьому лишити нинішній фонд заробітної плати – задля мотивації інших. Прем’єр-міністр підтримав цю пропозицію обласного керманича. Таку оптимізацію Арсеній Яценюк запропонував провести в усіх адміністраціях по Україні.
22.03.2016 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter