Тулуб: під час Євро-2012 Черкащину відвідували організовані групи вболівальників

Тулуб: під час Євро-2012 Черкащину відвідували організовані групи вболівальників Як повідомив на сьогоднішній прес-конференції голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, під час Євро 2012 туристична галузь Черкащина зазнала додаткового навантаження. За словами Тулуба, іноземців цікавили не лише Канів, Чигирин та Умань.
- Організовані групи футбольних уболівальників побували і в Легедзино, і в музеї Чайковського у Кам`янці, побували у Буцькому каньйоні, - розповів Сергій Тулуб.
За його словами, під час Євро 2012 в області було розроблено 2 нові туристичні маршрути: « Гайдамацький шлях» – мандрівка по місцям козацької слави в Чигиринському та Кам`янському районах – та «Унікальна Черкащина» - відвідини каньйону в Буках, палацу Лопухіних у Корсунь-Шевченківському районі тощо.
16.07.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:36 16.07.2012 Nazar Obidzinski:
Ну так звичайно ж! Хіба вболівальники їхали до Львова, Києва, Харкова, Донецька на матчі? Та вони з нетерпінням чекали, коли розпочнеться Євро, за яке так вдячні президенту десятки українців, і вони (уболівальники) зможуть дістатись Черкащини!