Прокуратура: СДСБЕЗ, законно обшукував офіс поруч зі штабом об`єднаної опозиції

Прокуратура: СДСБЕЗ, законно обшукував офіс поруч зі штабом об`єднаної опозиції Прокуратура Черкаської області перевірила інформацію щодо незаконного проведення 13 липня обшуку працівниками СДСБЕЗ у Черкаському штабі «Фронт змін».
Встановлено, що в провадженні слідчого відділу Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області перебуває кримінальна справа порушена за ознаками злочинів, передбачених ст. 190 ч. 4, ст. 197-1 КК України (шахрайство та самовільне зайняття земельної ділянки).
У рамках розслідування кримінальної справи органом досудового слідства працівникам СДСБЕЗ Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області надано доручення для проведення обшуку за місцем реєстрації ПрАТ «Черкасагропроект» (м.Черкаси, бул.Шевченка, 266/1) з метою встановлення майна здобутого злочинним шляхом, а також предметів та документів, які мають значення для встановлення істини по вказаній справі.
На підставі зазначеного, обшук працівниками СДСБЕЗ Черкаського РВ УМВС України в Черкаській області за вказаною адресою проведено законно, отже підстав для втручання органом прокуратури на даний час не вбачається.
16.07.2012 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter