Одарич: Пустовар і черкаська поліція "спали" понад рік, знаючи про "художества" Наумчука й Отрешка ще в лютому 2015 року

Екс-мер Черкас Сергій Одарич нагадав Владиславу Пустовару, що заяви про ймовірні фінансові зловживання керівництвом департаменту ЖКК Черкаської міськради були направлені ще до УМВС у Черкаській області...у лютому 2015 року.

- Прес-служба черкаської поліції рапортує про успішне розслідування злочину посадовими особами мерії, - пише С. Одарич на ФБ.

- Про всяк випадок нагадаю, що повідомлення про злочин (завищення суми закупівлі у 10 разів) я підписав і направив пану Пустовару більше року тому - 5 лютого 2015.

Так само нагадаю, що Кримінально-процесуальний кодекс дає правоохоронцям лише 2 місяці на розслідування справи.

Звертаю увагу, що станом на момент звернення (рік тому) вже були всі докази у справі (договора, платіжки, акти виконаних робіт, банківські проводки тощо).
А тепер кілька запитань:

1) Чому цілий рік поліція нічого не робила?

2) За цей рік Наумчук і Отрешко уклали з Трояченко ще кілька угод і вкрали з бюджету кілька сотень тисяч гривень. Хто їх має повернути - може, панове поліцейські, чия бездіяльність стимулювала злодіїв?

3) Коли у поліції дійде черга до справді масштабних схем - Канівської, Університетської, Сурікова, 5, 18 і 34 шкіл? Тут уже не сотні тисяч, тут - мільйони.

P.S. Всі матеріали щодо злочинів поліції надані. Давно.
09.02.2016 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter