Тулуб про події на Соборній: це політиканський привід звернути на себе увагу, коли бракує інших приводів

Тулуб про події на Соборній: це політиканський привід звернути на себе увагу, коли бракує інших приводівГолова Черкаської ОДА Сергій Тулуб прокоментував конфлікт навколо акцій протесту черкаської опозиції на Соборній площі.
«Для того, щоб коментувати Закон «Про основи державної мовної політики», а надто, щоб виступати проти нього, потрібно передусім його прочитати. Він жодним чином не зачіпає інтереси українців і державної мови та спрямований на створення умов для розвитку як державної, так і мов національних меншин.
Українська була, є і буде єдиною державною мовою, яка в обов'язковому порядку використовується в усіх регіонах України, у всіх сферах життя.
Усілякі розмови про нібито знищення української мови – це відверті провокації тих, хто жадає розколу в суспільстві, щоб посіяти хаос в країні напередодні виборів до Верховної Ради України. Як на мене, це політиканський привід звернути на себе увагу, коли бракує інших приводів.
А для Черкащини це питання взагалі не актуальне, адже в області 93% населення спілкується українською. Тож питання використання іншої мови в державних установах є просто невиправданим і ніким не порушується.
Для інших регіонів це важливе питання. Тому ми повинні з повагою ставитися до іншомовних потреб населення України.
В цілому, конфліктна ситуація з протестувальниками на Соборній площі – абсурдна. Влада не перешкоджає громадським і партійним організаціям реалізовувати їх право на мирні зібрання. У той же час ми переконані, що всі громадяни, в тому числі й опозиціонери, повинні дотримуватися чинного законодавства. Якщо обласна рада звертається до громадян з проханням звільнити площу для проведення заздалегідь запланованих мистецьких заходів, то навіщо влаштовувати протистояння. Адже в Черкасах є безліч площ, де можна висловити свою громадянську позицію.
Ганебною є і практика використання дітей у політичних баталіях.
Що ж до Соборної площі? На те вона і носить таку назву щоб об’єднувати людей, а не бути «яблуком розбрату». Особливо, коли йдеться про наше майбутнє – молодь».
11.07.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:58 11.07.2012 Panjero:
Що цей хазарин собі дозволяє? Натравив міліцію на дітей і хизується? Пора витягувати цього обкомівського чиновника з кабінету на "прогулянку", бо занадто забрехався розказувати про "досягнення"..