Через три з половиною роки дружина мера Черкас Анатолія Бондаренка поцікавилася у чоловіка на Фейсбуці - що там з його "Лексусом"

Через три з половиною роки дружина мера Черкас Анатолія Бондаренка поцікавилася у чоловіка на Фейсбуці - що там з його "Лексусом"Дружина мера Черкас Валерія Бондаренко продовжує, як уміє, укрупнювати та покривати бронзою імідж свого "Залізяки". Щойно Анатолій Васильович розмістив на ФБ заклик до правоохоронних органів ретельно розібратися в інциденті з пошкодженням машини депутата міської ради Івана Сухарькова.

- Закликаю правоохоронців з усією відповідальністю поставитись до розслідування інциденту з депутатом міської ради, - пише А. Бондаренко. - Сьогодні дізнався про прикрий випадок, що трапився з одним із депутатів міської ради, – невідомі йому пошкодили автомобіль.

Вважаю, що такі дії не повинні мати місце в правовій цивілізованій державі.

З цього приводу звернувся до т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області, генерала поліції Владислава Пустовара з проханням взяти під особистий контроль розслідування цієї справи черкаськими правоохоронцями.

Через три з половиною роки дружина мера Черкас Анатолія Бондаренка поцікавилася у чоловіка на Фейсбуці - що там з його "Лексусом"
Клікайте для збільшення


На цю заяву "увімкнула розумницю" дружина Бондаренка - Валерія. "Анатолий Васильевич, а когда с вашим авто такое случалось, дело раскрыто? Виновные наказаны?"

- Ні, не покараний ніхто, - відповів Анатолій Васильович, чомусь абсолютно не здивувавшись запитанню дружини.

А подив був би дуже доречним, бо невстановлені зловмисники псували його легендарний "Лексус на газу" тричі (читати тут).

Поговорити про пошук негідників Валерія мала нагоду в травні 2012-го року (перша спроба підпалу), в липні 2013-го (друга спроба підпалу), і нарешті - у вересні 2014-го ( "Лексус" чоловіка постраждав від каміння).

Але - витримала гросмейстерську паузу у три з половиною роки - та спитала про це у чоловіка ...на Фейсбуці. Після пошкодження "Джипу" депутата Сухарькова.

Поаплодуємо тому, що Анатолій Васильович має неабиякий педагогічний хист. Після історії з "лопатою" дружина мера спілкується в соцмережах на "Ви". Щоправда, пригальмовуючи на кілька років...
03.02.2016 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter