Трофімова: сьогоднішні події на Соборній - це білоруський шлях розвитку

Трофімова: сьогоднішні події на Соборній - це білоруський шлях розвиткуСвітлана Трофімова, депутат обласної ради, фракція «Батьківщини», прокоментувала сьогоднішні події на Соборній площі.
На думку депутата, грубим знесенням наметового містечка на Соборній площі Черкас влада поставила собі діагноз і підписала вирок.
«Закінчилося «Євро-2012», закінчилося свято, і на наступний же день влада публічно зґвалтувала законодавчу гілку влади при прийнятті закону про мовну політику. А тепер ґвалтує і ламає руки опозиційним депутатам та громадським активістам, які насмілюються захищати наші конституційні права. Таким чином влада чітко продемонструвала, куди ми ідемо. Це – аж ніяк не Європа. Це – білоруський шлях розвитку. Отже, цю владу необхідно зупинити! Інакше ми можемо дійти і до таких маразмів, як арешт однорукого інваліда за акцію протесту із аплодисментами. Я не перебільшую. Якщо ми їх не зупинимо – це наше майбутнє.
06.07.2012 21:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:17 07.07.2012 observator:
Уголовники из парламента обманом и с вопиющими нарушениями Закона приняли НЕКОНСТИТУЦИОННЫЙ закон, ранее отклонённый научно-экспертным советом ВР ввиду концептуального противоречия Конституции и Европейской Хартии: он подменяет ПРАВО граждан пользоваться РОДНЫМ языком - ОБЯЗАННОСТЬЮ граждан пользоваться РУССКИМ ЯЗЫКОМ: потому что ГОСУДАРСТВЕННЫЙ язык ГОЛУБЫЕ ОККУПАНТЫ не знают и знать не хотят.
Уголовники в форме Беркута по приказу уголовников из областной администрации разгромили ЗАКОННО установленный палаточный городок, избили граждан, в том числе - депутатов областного Совета.
Уголовники, переодетые под работников коммунальных служб, под шумок разворовали имущество митингующих.
БАНДА - правит!!!
На месте палаточного городка оппозиции - агитпалатка Королевской.
ПРоституткам - МОЖНО?
Пресонально для голубого памперса JILLYY
Я - російськомовна людина. Бо виріс в російськомовній сім'ї, і моя мати - росіянка. Але на відміну від "академіка" Азарова та інших ПРоффесорів, я вільно спілкуюся українською і завжди звертаюся нею до україномовних громадян та держслужбовців.
І відстоюю право народу України на спілкування з владою УКРАЇНСЬКОЮ мовою. Саме ЦЬОГО права позбавляє українців недозакон Гадіка-Підрахуя.
Хай скаже хтось хоч слово про ущемлення РОСІЙСЬКОЇ мови в Черкасах! На ТБ - безліч каналів, але -російських чи російськосмовних, за виключнням місцевих телеканалів, те саме - з пресою. А тепер і в держоргагнах будуть посилати русским матом за звернення українською?
ГЕТЬ ОКУПАЦІЙНУ ВЛАДУ!
08:32 07.07.2012 JILLY:
Трофімова фальшива, як і вся "об`єднана опозиція". В житті жодного слова не сказала українською...