Екс-мер Черкас Олійник - про об`єднання зусиль українців та Президента на прикладі встановлення лічильника

Екс-мер Черкас Олійник - про об`єднання зусиль українців та Президента на прикладі встановлення лічильника Вміння натхненно завершувати думку, не пам`ятаючи, з чого почав – прикметна риса екс-мера Черкас, спікера ПР Володимира Олійника. Ось що заявив нардеп, виступаючи на ІСTV про реформу житлово-комунального господарства:

«Реформа житлово-комунального господарства повинна об’єднати зусилля всіх українців: від Президента до рядового громадянина. Таку думку в ефірі телеканалу ІСTV висловив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник.
«Якщо громадянин не буде розуміти, що реформа починається з нього, то виникають запитання. Ну, взяти хоча б ті самі лічильники. Хто повинен їх встановлювати? На мій погляд, той, хто надає послугу. Коли ви йдете в магазин, ви що, берете з собою ваги? Ні. Але той, хто йде, він повинен обов’язково знати, скільки товару йому відпустили, яка його якість. І тоді людина готова платити. Тому потрібно змінювати програму в цьому відношенні. І спонукати в часі, в термінах відповідно, щоб ті, хто надають послугу, все-таки забезпечили нас лічильниками. Але сьогодні ще чиниться опір, аби ми не знали, за що платимо, за яку кількість і особливо - за яку якість», - зауважив депутат.


Від Провінції: нагадаємо, що Олійник говорив про об`єднання зусиль українців та Президента у впровадженні реформи ЖКГ.
31.01.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter