Томенко: Конкурс областей з набору в поліцію – це рейтинг бідності населення

Томенко: Конкурс областей з набору в поліцію – це рейтинг бідності населенняКонкурс областей з набору в поліцію – це рейтинг бідності населення. На цьому наголосив народний депутат України Микола Томенко під час свого виступу в парламенті.

«Те, що зараз український народ разом з Урядом тішиться тим, що у нас в країні – найбільший відсоток охочих служити в поліції, порівняно з іншими країнами, то це – не привід для радості, це показник бідності і нещастя нашої держави», – вважає М. Томенко.

«Якщо людина, яка закінчила кілька престижних університетів і працювала, скажімо, в банку чи в лікарні, а сьогодні записується в поліцію, бо там зарплата 8-10 тисяч гривень, то це біда. І це має бути зневагою для тих урядовців, за яких ми голосували. Адже виходить, що професіоналів і фахівців, яких готують наші університети, держава не може працевлаштувати і забезпечити нормальною зарплатою», – зауважив Микола Томенко.

На його думку, Уряду краще не розповідати щодня про те, скільки людей записалося до поліції, і не оприлюднювати рейтинги областей з набору в поліцію, бо це – рейтинг бідності населення.

«Краще би Уряд звітував про те, скільки він створив нових робочих місць в області і де працевлаштував наших підприємців, молодих людей, випускників вишів тощо», – підсумував М. Томенко.
07.10.2015 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter