Одарич запитує у черкащан - чи накладати вето на рішення міськради про зменшення податку на нерухомість

Мер Черкас Сергій Одарич звернувся на Фейсбуці до черкащан з проханням дати йому пораду - чи накладати вето на рішення Черкаської міськради про зміни у розмірі місцевих податків.

Шановні черкасці!

Потребую вашої поради.

Вчора депутатська більшість за пропозиціями кількох депутатів-власників торговельних і ресторанних приміщень внесла зміни до розмірів місцевих податків. Зокрема, зменшила податок на нерухомість з 1 до 0,5%.

В грошовому еквіваленті це означає, що в 2015 році власники нежитлової (читай - комерційної) нерухомості мають сплачувати 1 гривню за 1 квадратний метр на місяць. На підставі змін плата становитиме лише 50 копійок за метр.

Департамент фінансової політики звернувся до мене, що "в результаті прийняття рішення втрати міського бюджету в 2016 році складуть близько 50 млн грн."
Це - близько 12 км капітально відремонтованих доріг! Це - вдвічі більше, ніж та ж сама депутатська більшість виділила на всі дороги Черкас цього року!!!

Яка ваша думка - чи застосовувати право вето до цього рішення депутатів?

Від Провінції: Родзинкою обговорення поста Одарича став коментар "Вот суки" від його бізнес-партнера Михайла Бродського...
20.06.2015 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter