Ініціативна група з Чигирина обіцяє 22 травня перекрити дорогу кортежу Порошенко на Канів

Сьогодні зранку "Провінція" оприлюднила звернення ініціативної групи жителів Чигирина з приводу тарифних нововведень міської влади.

Удень редакція отримала реакцію на звернення з Чигирина.

Шановний пане Вікторе!

Сьогодні я, в черговий раз, відвідав Ваш сай і був неприємно здивований, прочитавши статтю про те як був прийнятий тариф на водопостачання в нашому місті.

Єдине, що є правдою в ній - тариф прийняли. Все інше, м’яко кажучи, неправда.Я можу це стверджувати по тій причині, що сам там був.

Якщо Ваше видання публікує факти і достовірну інформацію - тоді чому Ви не перевірили звернення громадян. Пропоную Вам отримати коментар від виконавчого комітету чи від мене особисто і спростувати те, що було написано. А якщо Ви займаєтесь "жовтою" писаниною, тоді до Вас ,покищо, питань немає.


З повагою, директор КП Чигирин Віталій Ключник. Комунальне підприємство "Чигирин" Чигиринської міської ради

"Провінція" - Віталію Ключнику

Вельмишановний пане Віталію!

Якби Ви були уважним, то напевне помітили б, що в новині "Ініціативна група чигиринців протестує против тарифного волюнтаризму місцевої влади" , яку Ви, ймовірно, маєте на увазі, редакційними є два речення - на початку матеріалу. Далі - відкритий лист, отриманий нами по електронній пошті. Під листом прізвища 13 людей. Це - їхній текст. Якщо Ви вважаєте його "жовтою писаниною", то аргументуйте - чому.

Аргумент "я сам там був" звучить непереконливо. Адже хтось із підписантів там теж був? Може навіть усі вони були? Ви - один, їх - 13-ть...

У кінці звернення жителів Чигирина є фраза "Просимо засоби масової інформації висвітлити дане звернення для обговорення громадськості та контролю над цією ситуацією".

Тобто, жителі міста, в якому працює Ваше підприємство, вимагають прозорого формування тарифу на водопостачання, чого, напевно, поки що немає.

Незважаючи на те, що вихованість та інтелігентність (якщо судити з тону Вашого листа) іноді не є Вашими сильними сторонами, редакція "Провінції" готова висвітлити Вашу позицію з даного питання.

Усе, що вважаєте за потрібне заявити, надсилайте на нашу електронну пошту.

З повагою, Віктор Борисов


Ключник - Провінції

Дякую за оперативну відповідь. Завтра надішлю детальне пояснення.

Проте поки пан Ключник бореться з "жовтою пресою", ініціативна група з Чигирина обіцяє вивести обговорення питання на рівень Порошенка. Про це свідчить їхній лист. який щойно надійшов на редакційну скриньку.

Засобам масової інформації від Ініціативної групи жителів м. Чигирина

Відкритий лист до влади

Ми, ініціативна група жителів м. Чигирина, звернулась до всіх засобів масової інформації з відкритим листом про незаконне встановлення вартості на водопостачання та водовідведення. На жаль наше звернення не було опубліковано у мас-медіа. На разі ініціативною групою створюється штаб супротиву до місцевої влади. Одним із пріоритетних питань на сьогодні являється відстоювання інтересів громади, особливо не захищених її верст, пенсіонерів.

Оскільки звернення не було розміщено ініціативна група жителів Чигирина збирається на зустріч із Президентом, який відвідає Канів 22 травня 2015 року.
Одним із методів задля зустрічі із Президентом буде перекриття дороги Черкаси-Канів. Також планується пікет небайдужих людей в загальній кількості біля 50-ти осіб котрі будуть стояти із транспорантами від Успенського собору до Чернечої гори. Також активісти будуть стояти на Тарасовій горі.

Якщо ж і це не допоможе активісти готові перекривати дорогу Президентському кортежу на трасі Канів-Київ. Таким чином ініціативна група жителів міста Чигирина долучиться до невдоволених громад Яблунева Канівського району та Мошен і Яснозір’я Черкаського району, де із скандалами і попри результати громадських слухань розпочалось будівництво найбільших у Європі птахокомплексу та звірогосподарства. На нашу думку тільки такі спільні дії можуть дати результат, адже влада на місцях не дослухається до громади.

На нашу думку встановлення тарифів відбулось з порушенням вимог чинного законодавства. У абонентів, що користуються центральним водопостачанням, на сьогоднішній день заключені договора з КП Чигиринське, яке оголошене банкротом. Секретар міської ради, яка виконує функції міського голови, фактично в ручному управлінні керує комунальними підприємствами. За допомогою виконавчого комітету Фесуненко О.М. проводить протинародну політику, не відстоюються інтереси соціально незахищених верств населення, пенсіонерів. Так, зокрема, одне з останніх рішень виконкому - № 5-77 від 15.04.2015 «Про затвердження тарифу на водопостачання для абонентів багатоповерхового житлового фонду».

Дане рішення було прийняте всупереч думки громади. На це засідання прийшли активісти та небайдужі люди. Та коли вони зайшли до приміщення, де проходило засідання, виконавчого комітету, секретар міської ради повідомила що виконком уже провів засідання. І це за три хвилини! Цікаво ще й те, що на засіданні виконкому не було кворуму. І про думку встановлення тарифу секретар міської ради запитувала по мобільному телефону. Відповідно, на протоколі засідання не вистачало декількох підписів. Ця інформація стала відома лише завдяки присутності на засіданні виконкому одного із авторів цього звернення.

Варто зазначити що одною з складових підняття тарифу було повірка лічильників водопостачання. Вартість при цьому збільшується на 30 коп/куб води. Таке обгрунтування взагалі дивує. Складається враження що кошти йдуть не на розвиток комунального підприємства, а просто крадуться. Не останню роль в цьому відіграють керівник комунального підприємства та секретар міської ради.

Просимо засоби масової інформації висвітлити дане звернення для обговорення громадськості та контролю над цією ситуацією.

Також вимагаємо негайного звільнення секретаря Чигиринської міської ради та керівника комунального підприємства.

«20» травня 2015 року

Жителі м. Чигирина Нещадименко Г.Д.
Сорока І.В.
Федченко Г.Р.
Кармазінський В.С.
Коломієць Г.П.
Романенко П.І.
Коваленко В.П.
Бершадський С.В.
Гніденко В.П.
Павленко В.О.
Кириченко О.М.
Мальована Н.Т.
Шмиголь М.К.
Мартиновська Н.І.Далі буде, вельмишановні представники міської влади Чигирина та керівництво КП "Чигирин"? Можливо краще спочатку пояснити свої дії людям, а вже потім розбиратися з "жовтою пресою"?
20.05.2015 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter