Антон Яценко - Леоніду Даценко: Кидати пити потрібно однозначно

Антон Яценко - Леоніду Даценко: Кидати пити потрібно однозначноНародний депутат України від в/о №200 Антон Яценко розмістив на Фейсбук свої "размишлізми" стосовно зеленого змія та екс-колеги по депутатському цеху Леоніда Даценка.

Друзі!
Є такий маловідомий черкаський сайт «Дзвін», власник і головний редактор якого – Леонід Даценко. Хто його не знає, поясню: Леонід Миколайович колишній народний депутат від «Батьківщини», який пройшов до Верховної Ради минулого скликання по 197-му виборчому округу (одномандатний виборчий округ №197 із центром у м. Канів – це міста Золотоноша, Канів, частина Соснівського району Черкас, Золотоніський район, частина Канівського та Черкаського районів). Останні вибори до Верховної Ради пан Даценко програв: образився і озлобився. Тому зараз він злий на весь світ і особливо на колишніх колег по парламенту, які вибори виграли. Кілька днів тому пан Даценко розмістив на «Дзвоні» заміточку, в якій звинувачує мене в тому, що я допомагаю людям. Мовляв, за це мене варто посадити в тюрму. Чомусь найбільше Леоніда Миколайовича обурюють дитячі майданчики. Відповідаю: незважаючи на будь-які «наїзди», я допомагав людям і буду допомагати далі.

Пан Даценко – людина творча. До того, як вдаритися в політику, він писав вірші. У них фігурували «леви, вовчиці, кицьки». Однак попри розмаїття тварин, читати їх дітлахам (чи поблизу дитячих майданчиків) не варто. Це вам не «лисички взяли спички к морю синену пошли» Чуковського. «…І стегна підпливуть, як дві форелі, заб’ються, випірнуть з постелі» – мабуть, найцнотливіше з поезій Даценка. То, може, Леоніду Миколайовичу знову писати вірші? Бо з політикою в нього, чесно кажучи, виходить не дуже. Подейкують також, що в пана Даценка непрості стосунки з «зеленим змієм». На жаль, алкогольна залежність серед творчої богеми – не рідкість.

Кидати пити йому потрібно однозначно. І я би щиро порадив колишньому колезі зосередити свою енергію не на злості і заздрості, а на подоланні алкоголізму, оскільки це – хвороба. Причому, досить серйозна.

Хочу сказати Леоніду Даценку, що життя виборами не закінчується! Треба взяти себе в руки. І щоб наступного разу вибори виграти, потрібно працювати. А поки що – не заважати працювати іншим. Чим Вам діти не догодили? Ну, граються малята на дитячих майданчиках, Вам то вони чим заважають? Упевнений, що у Леоніда Миколайовича, як у справжнього поета, добра і чиста душа. І всі ці злі, брудні речі говорить не Даценко, а алкоголь, який він надмірно споживає. Пора зав’язувати!

PS. Друзі, у мене є мрія… Я маю мрію, що одного прекрасного дня побачу тверезого, охайного Леоніда Даценка, як на цьому дружньому шаржі, в реальному житті. Він усміхнеться і скаже: «Більше не п’ю!»

Від Провінції: Даценко навіть у компанії зеленого змія значно симпатичніше тверезого Яценка...
23.04.2015 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter