Одарич вважає, що дороги в Черкасах не ремонтуються, бо опоненти марудять його імідж

Керівник департаменту ЖКК саботує ремонт доріг у Черкасах. Як інформують у міськраді Черкас, про це на прес-конференції заявив Сергій Одарич.

Зокрема, він повідомив, що ще 23 лютого у триденний термін доручив директорові департаменту житлово-комунального комплексу Андрієві Наумчуку засипати всі ями і вибоїни в Черкасах, які утворилися протягом зимового періоду, крупним матеріалом.

Сергій Одарич пояснив, що засипати ями каменем планувалося буквально на кілька тижнів, поки погодні умови не дозволять повноцінне асфальтування.

Тоді як 25 лютого отримав відповідь від Наумчука. У листі головний комунальник міста заявив, що він цього не робитиме, оскільки це не передбачено технічними правилами утримання і ремонту вуличних мереж.

На думку міського голови, протягом останнього року в місті відбувається відвертий саботаж виконання його доручень.

– Я стверджую, що це робиться свідомо. Свідомо роботи ці не виконуються! Тому що коли людина на машині влітає в яму, вона не знає, хто такі Наумчук, Отрешко і Радуцький. Вона знає, що є міський голова Одарич, і всі стрілки переводяться на нього. Ось яка природа цих ям, – підсумував міський голова.

Водночас Сергій Одарич прокоментував ситуацію з ремонтом доріг в Черкасах.

За його словами, в місті відповідні роботи виконуються планово. Ремонтування автошляхів здійснюється за допомогою рециклера – обладнання, яке дозволяє на місці готувати суміш. Адже через значні перепади добової температури та холод вночі – немає змоги використовувати традиційне асфальтування.

Таким чином, зокрема, вже проведений ремонт доріг по вул. Менделєєва, Шевченка та шляхопроводу по вул. Хіміків.

У найближчих планах – капремонт дорожнього полотна по вул. Сурікова. Там зараз працює грейдер.

Сергій Одарич повідомив, що у Програмі соціально-економічного розвитку Черкас закладена вищевказана позиція:

– Там не потрібно будувати злітну смугу і витрачати колосальні гроші. Але по вул. Сурікова від проспекту Хіміків до переїзду ми повинні забезпечити повноцінне дорожнє полотно у два ряди руху.
06.04.2015 20:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter