Тулуб вважає, що у нападках на "донецьких" та апартеіді у ПАР часів президента Боти - спільні корені

Тулуб вважає, що у нападках на "донецьких" та апартеіді у ПАР часів президента Боти - спільні кореніРасизмом називає черкаський губернатор Сергій Тулуб звинувачення в прихильності керівництва області до донецьких кадрів, повідомив кореспондент Gazeta.ua.
– Ми завжди впадаємо в різні крайнощі. Якщо в Україну приїхав спеціаліст з-за кордону, то ми готові впасти перед ним на коліна й відразу визнати його геніальність. Хоча це звичайна людина. Якщо приїде така ж людина з Донецької області, то відразу обурюються, що, мовляв, ще одного керівника з Донецька виписали. Я уважно продивився біографії так званих "заїжджих" керівників в області і виявив, що лише 8 із них мають справді донецьке коріння. Інші просто в певний час там працювали", - відзначив Тулуб.
Обурення черкаського губернатора викликало запитання журналіста про колишнього керівника обласного інвестиційного управління Станіслава Толчина. Раніше Тулуб вважав, що новий керівник наведе лад і наповнить область інвестиціями. Однак за кілька тижнів Толчин звільнився.
"Він – молодець. Відчув, що не справляється й пішов. Наскільки мені відомо, його просять повернутися на роботу у вугільну галузь шахтарі з Макіївки", - уточнив губернатор.

Від Провінції: як тлумачить вікіпедія, «Раси́зм — світогляд, а також політичні теорії і практичні дії, що ґрунтуються на расовій дискримінації, на уявленні про поділ людей на біологічно різні групи на основі видимих особливостей зовнішнього вигляду, як-от колір шкіри, структура та колір волосся, риси обличчя, будова тіла тощо. «Донецькі», «черкаські» або «вінницькі» - типові представники європеоїдної раси, і за визначенням не можуть бути расистами у ставленні одне до одного.
29.05.2012 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter