Одарич показав, що в 2007-му обіцяв збудувати за драмтеатром Бородай

Одарич показав, що в 2007-му обіцяв збудувати за драмтеатром Бородай Що планувалось збудувати на земельній ділянці у сквері за драмтеатром в Черкасах - про це розповів на містобудівній архітектурній раді Сергій Одарич. Як інформує міськрада Черкас, мер продемонстрував присутнім відповідний пакет документів:

– Це – містобудівне обґрунтування від 19 березня 2007 року, яке було підписане директором ПП «Бізнес-гранд» Холодним. Тут враховані усі вимоги, які брав на себе забудовник. І він чітко знав, що він будуватиме, – наголосив Сергій Олегович.

Зокрема, розповів, що у цих документах чітко вказана загальна площа території , що складає 4970 квадратних метри, з яких 2 тисяч відводиться під реконструкцію скверу. Також документально засвідчена висота забудови – 25 метрів. Це – на рівні 6 поверхів, і ця забудова не повинна була перевищувати будівлю Драмтеатру. Також ПП «Бізнес-гранд» взяв на себе зобов’язання розмістити забудову виключно по вул. Гоголя, а на решті ділянки розмітити сквер і пам’ятник Данилу Нарбуту.

– Наголошу, що тільки тоді, коли усі документи з оформлення містобудівного обґрунтування були готові, надавалась земельна ділянка, – відзначив міський голова.

Зі свого боку власник цієї земельної ділянки Андрій Бородай (який очолює компанію «Фонтан-сіті», що у 2007 році згідно з проектом на площі за драмтеатром мала збудувати торгівельний центр та сквер площею 2000 кв. м ) акцентував:

– На мою думку, потрібно шукати варіанти і давати можливість забудовникам працювати у Черкасах, будуючи доступне житло для черкасців, – наголосив Андрій Бородай.
23.02.2015 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter