Прокуратура продовжує запевняти, що в будинку журналістки Васильченко проблем з напругою немає

Прокуратура міста Черкаси, вивчивши публікацію від 23.05.2012 на Інтернет - порталі «Провінція» щодо офіційного звернення до прокуратури Черкаської області журналістки Васильченко В.А., та публікацію від 24.05.2012 на Інтернет - сайті «Про головне» з питання проведення перевірки рівня напруги в будинку Васильченко В.А., вивчивши та проаналізувавши матеріали проведених прокуратурою міста перевірок, повідомляє наступне.
25.04.2012 прокуратурою м. Черкаси із залученням фахівців КП «Соснівська СУБ» та в присутності Васильченко В.А. проводилась комісійна перевірка рівня напруги в помешканні Васильченко В.А. за адресою вул. Котовського 91, кв.44. За результатами перевірки складено акт, в якому зазначено, що напруга електромережі в помешканні становить 237 В (норма: 209-231 В; допустима розбіжність – 5%, гранична – 10%). Тобто, напруга в помешканні Васильченко В.А. не перевищує допустимої межі.
Згодом, 08.05.2012 за заявою Васильченко В.А. прокуратурою міста із залученням фахівців Черкаського РЕМ, КП «Соснівська СУБ» та Держенергонагляду здійснено вимірювання напруги в помешканні Васильченко В.А. засобом виміру «мультіметр РТ9208А», який пройшов перевірку в ДП «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», за результатами чого складено комісійний акт, з якого вбачається, що рівень напруги відповідає ГОСТ 13.109-97 і не перевищує допустимих норм (до акту долучені фотознімки напруги).
Будучи опитаними, мешканці будинку за адресою вул. Котовського 91 пояснили, що нарікань на якість електропостачання не мають, про факти, викладені у зверненні Васильченко В.А. чують вперше.
Крім того, в матеріалах перевірки міститься пояснення Васильченко В.А., написане нею власноручно. В поясненні Васильченко В.А. вказує, що після її звернень до прокуратури рівень напруги в її помешканні нормалізувався, будь-яких претензій та вимог до прокуратури вона не має.
28.05.2012 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:05 29.05.2012 alexband:
"до акту долучені фотознімки напруги" LOL