Одарич обіцяє Черкасам тротуари з плитки "у світлих тонах"

Одарич обіцяє Черкасам тротуари з плитки "у світлих тонах"  Замість традиційного асфальтного покриття на тротурах – плитка у світлих тонах. За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, це не лише покращить зовнішній вигляд міста, але зробить пересування містян комфортнішим. Тротуари, вкриті асфальтним покриттям, нині є не практичними. Про це Одарич повідомив на прес-конференції, інформують у міськраді Черкас.

– Пішохідні доріжки треба вимощувати тротуарною плиткою, бажано світлих кольорів. Принаймні так роблять в розвинених європейських країнах. Чорний асфальт, відбиваючи сонячне світло, не дає поверхні «дихати», нагрівається, а світла плитка навпаки поглинає світло. Більше того, у разі руйнації таке покриття значно легше відновити, – розповів Сергій Одарич.

За його словами, навесні світлою тротуарною плиткою облаштують пішохідні доріжки по вул. Менделєєва, де торік зробили реконструкцію дороги. Подібну плитку можна побачити на новій алеї, яка тягнеться від «Дніпро-плази» до вул. Г. Дніпра, що у мікрорайоні «Митниця».

Принцип облаштування тротуарів світлою плиткою передбачений у проекті містобудівного Маніфесту, який кілька місяців тому презентував міський голова.
20.01.2015 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter