Одарич знову переконуватиме міськраду дозволити Черкасиводоканалу взяти кредит від ЄБРР

На найближчій сесії міської ради Черкас знову порушуватимуть питання щодо надання дозволу КП «Черкасиводоканал» на отримання кредиту від Світового банку. За ці кошти підприємство зможе суттєво оновити каналізаційну мережу міста, зменшити використання електроенергії і запровадити очистку води. Як інформує прес-служба МВК, про це повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

– У п’ятницю я мав неприємне спілкування з представниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів та Світового банку, – зазначив він. – Ми, по суті, лишилися єдиним містом, яке допустили до співпраці зі Світовим банком у галузі водопостачання, енергоефективності та енергозбереження на водоканалі і яке досі не дало дозволу на укладання кредитної угоди. Термін угоди 25 років, річна ставка – 0,9%. Ці умови, на мою думку, достатньо вигідні.

У першу чергу ці кошти, за словами Сергія Олеговича, могли б спрямувати на санацію черкаських колекторів.
Одарич знову переконуватиме міськраду дозволити Черкасиводоканалу взяти кредит від ЄБРР

– Аварії на колекторах та каналізаційних трубах трапляються регулярно. Щороку ми витрачаємо на усунення їх наслідків мільйони гривень, – зауважив він. – Далі вони ставатимуться інтенсивніше, оскільки мережі прокладалися одночасно і зараз велика кількість із них перебувають у перед аварійному стані.

Тож остаточну крапку в цьому питанні зможуть поставити депутати міськради на найближчій сесії 22 січня.
19.01.2015 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter