Мер Черкас пропонує вирощувати в області біопаливо

Мер Черкас пропонує вирощувати в області біопаливо Змістити акценти з альтернативної енергетики в бік відновлювальної та взятися за вирощування біопалива. Такі пропозиції сьогодні під час координаційної наради в облдержадміністрації вніс Сергій Одарич, - інформують у міськраді Черкас. Загалом там ішлося про стратегію розвитку області на період до 2020 року та про вжиті заходи щодо зменшення обсягів споживання газу.

Так, основною метою майбутньої стратегії розвитку області є впровадження європейських стандартів життя. А її ключовими цілями називають підвищення конкурентоспроможності регіону, розвиток сільських територій та людського капіталу. Тож у контексті обговорення переходу на альтернативні види опалення міський керманич запропонував звернутися до відновлювальних джерел енергії.

– Між цими термінами є серйозна відмінність, – зауважив він. – Для прикладу, вугілля є видом альтернативної енергетики, водночас, це вичерпні запаси землі. А от відновлювальні джерела енергії не знищуються під час використання. Тому одним із ключовим напрямків розвитку сільського господарства я пропоную ставити вирощування біопалива.

За його словами, це актуально, особливо зараз – коли невпинно зростатиме ціна на газ. Тож розвиток відновлювальної енергетики дозволить створити нові робочі місця і наповнити місцевий бюджет.
19.01.2015 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter