Ткаченко говорить, що в розслідуванні вбивства журналіста Сергієнка "є позитивні зрушення"

Як інформують у Черкаській ОДА, Громадські активісти Корсунщини невдоволені розслідуванням низки злочинів по району. Зокрема, розслідуванням вбивства журналіста Василя Сергієнка. Про це інформують у Черкаській ОДА. На думку заступника голови Народної ради Корсунщини Анатолія Безуглого, за місяці ясності у справах не побільшало. Разом із іншими активістами він поскаржився на це очільнику області на особистому прийомі громадян.

– Ми вдячні Юрію Олеговичу, що він дослухаєтеся до громадськості, – каже активіст. – Ми вже з цього приводу з ним зустрічалися. Опісля правоохоронці активізувалися, а тепер знову справи на гальмах. І нам отримати від них інформацію вкрай складно.

Як розповів голова Черкаської ОДА, у розслідуванні резонансного вбивства Василя Сергієнка таки є зрушення.

– Я щотижня зустрічаюся із правоохоронцями, – зауважує Юрій Ткаченко. – У цій справі була затримка в одному питанні, але тепер усе вирішено. Перспектива розкриття цього злочину є. Деталей не можу повідомити – таємниця слідства.

Нагадаємо, громадського діяча, журналіста Василя Сергієнка знайдено вбитим у корсунському лісі ще 5 квітня. На його тілі правоохоронці виявили низку ножових поранень і сліди катувань.
23.12.2014 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter