У міськраді Черкас "прикалуються" над Одаричем, який роздає "цінні поради" будівельникам

Схоже, в міській раді Черкас щиро "прикалуються" над Одаричем. "Одарич перевірив, як утеплюють поліклініку, і дав цінну пораду" - такою є назва останньої новини про відвідини міським головою поліклініки №2, де тривають ремонтні роботи з утеплення стін.

Міський голова Черкас Сергій Одарич проінспектував роботи з утеплення поліклініки № 2. Нині там тривають роботи: замінюються вікна на склопакети та повністю утеплюється фасад. Сергій Одарич поспілкувався з підрядником і директором медичного закладу Олегом Роскопіним. Загалом планують замінити понад 300 вікон, утеплити фасад і встановити індивідуальний тепловий пункт, щоб заощаджувати на опалені.
У міськраді Черкас "прикалуються" над Одаричем, який роздає "цінні поради" будівельникам

Міський голова дав розпорядження не зволікати із встановленням ІТП, адже навіть цієї зими можна значно зекономити на теплопостачанні, регулюючи подачу тепла у вихідні дні.

- Цей проект ми розробляли ще у 2012 році, а основні роботи мали бути завершені влітку минулого року. Однак тендер неодноразово зривався, мали претензії до підрядника, тому вимушені були провести новий тендер і зараз, як ми бачимо, тут активно тривають роботи, - розповів Сергій Одарич.


Він зауважив, що одним з перших індивідуальний тепловий пункт встановили в приміщенні мерії. І вже третій рік поспіль там заощаджують на опаленні. Тому для поліклініки, де утеплюють стіни і замінюють вікна, завдяки ІТП економія може складати 50-60%.

Загальна вартість проекту 3,9 млн. грн.
27.11.2014 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter