Одарич переконаний, що Уряд виділить Черкасам 40 мільйонів гривень на зарплати бюджетникам

Одарич переконаний, що Уряд виділить Черкасам 40 мільйонів гривень на зарплати бюджетникамОдним з найболючіших питань, що турбують владу міста сьогодні, є проблема перекриття дефіциту бюджету (а це 40 мільйонів гривень) по заробітній платі працівникам бюджетної сфери. Про це нагадують у міській раді Черкас.

За словами міського голови, Черкаси поки що перебувають в не найгіршому стані серед інших міст України, проте ситуація поки що не вирішується – Уряд займається питаннями формування майбутньої коаліції, тож частина відповідальних осіб – в очікуванні майбутніх посад, частина – сидять «на валізах».

«Буквально сьогодні це питання обговорювали на нараді з губернатором, ситуація в інших містах Черкащини теж доволі напружена, тому делегація фінансистів з області вирушила до Києва», - зазначив Сергій Одарич.

Разом з тим міський голова висловив сподівання, що до кінця тижня крапку в цій справі буде поставлено, і в грудень бюджетники Черкас ввійдуть без проблем, отримавши з державного бюджету кошти на виконання державних повноважень.
24.11.2014 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter