Одарич продовжує "троллінг" Отрешка. Тепер - за зламані пластикові люки на Одеській

У Черкасах триває ямковий і капітальний ремонт доріг. Зокрема, вже зроблена вул. Одеська. Цього тижня буде завершено капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Вербовецького. Наступного тижня планується завершити асфальтування вул. Канівської. Про це сьогодні на прес-конференції розповів журналістам міський голова Сергій Одарич, інформують у міськраді.

– Маю серйозні претензії щодо якості виконаних робіт по вул. Одеській. За розпорядженням начальника управління вуличної інфраструктури Черкаської міської ради (Сергія Отрешка, - Пров.) там були встановлені пластикові люки, кілька з яких вже не витримали навантаження великогабаритного транспорту, що курсує цим напрямом. Оскільки вул. Одеська частково виконує функції об’їзної дороги, якою транзитом прямує чимало вантажних фур. Звісно, люки з композитного матеріалу абсолютно не пристосовані для автошляхів зі значним навантаження. Максимум, що вони витримують це – легкове авто. Адже взагалі їх рекомендовано ставити на тротуари, – наголосив Сергій Олегович.

Міський голова обурений, що, не встигли ремонтники завершити асфальтування вул. Одеської, як вже провалені кришки пластикових люків на проїжджій частині. Їх заміна – це додаткові витрати для міського бюджету, а також порушення цілісності асфальтного покриття.

Сергій Одарич акцентував, що в найближчий тиждень за цим фактом буде проведено службове розслідування та за його результатами – зроблені відповідні організаційні висновки.
17.11.2014 18:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter