Радуцький запевняє, що тепер Черкаси дружитимуть з "Азотом" як Сталін з Мао

Радуцький запевняє, що тепер Черкаси дружитимуть з "Азотом" як Сталін з Мао Про налагодження співпраці у вирішенні міських проблем між Черкаською міською радою та ПАТ «Азот» йшлося сьогодні під час прес-конференції секретаря міської ради Олександра Радуцького. Про це інформують у міській раді Черкас. У прес-конференції також взяв участь представник ПАТ «Азот», голова депутатської фракції «Рідне місто» Іван Сухарьков.

«При обранні мене секретарем Черкаської міської ради я пообіцяв, що консолідую роботу депутатського корпусу і ми почнемо вирішувати ті питання, які не вирішувались протягом останніх двох років. І цей процес уже розпочато», – зазначив Олександр Романович.

Він, зокрема, розповів про позитивні зрушення, які вже вдалося досягти у співпраці міської влади та ПАТ «Азот».

Олександр Радуцький висловив подяку генеральному директору ПАТ «Азот» Віталію Склярову за проведення спільних перемовин і досягнення перших реальних кроків у вирішенні двох проблемних питань: стосовно поліпшення тролейбусного сполучення та стосунків з КП «Черкасиводоканал».

– На черговому пленарному засіданні сесії міської ради, яке відбулося 14 листопада 2014 року, депутати підтримали депутатські запити, підготовлені та оприлюднені головою фракції «Рідне місто» Іваном Сухарьковим, щодо створення двох тимчасових комісій. Перша опікуватиметься вирішенням питання оновлення КП «Черкасиелектротранс» за рахунок тролейбусів, що знаходяться на базі ПАТ «Азот». Друга – питанням погашення заборгованості КП «Черкасиводоканал» перед ПАТ «Азот». Уже в найближчі дні: вівторок чи середу ми проведемо перші засідання цих комісій, – зауважив Олександр Радуцький.

Він також додав, що засідання комісій проводитимуться відкрито в режимі он-лайн у 206 кабінеті міськвиконкому, тож усі бажаючі жителі міста зможуть спостерігати за проведенням засідань, та запросив до їх висвітлення представників ЗМІ.

«Неможливо відділити трудовий колектив ПАТ «Азот» від інших мешканців Черкас, – наголосив голова депутатської фракції «Рідне місто» Іван Сухарьков. – Ми хочемо, щоб місто розвивалося, а життя його мешканців поліпшувалося, щоб придбані нами тролейбуси пішли в експлуатацію, спільно з мерією бажаємо вирішити й т.з. «водне» питання».

Як підкреслив Іван Сухарьков, перед комісією стоїть завдання вирішити, яким чином можна буде використовувати «азотівські» тролейбуси, адже простого рішення поки що не існує. Для прикладу: навіть якщо «Азот» подарує тролейбуси КП «Черкасиелектротранс», то підприємство повинне буде сплатити до державного бюджету 20 відсотків вартості такого подарунку, а це – немалі кошти, до того ж, вони відсутні на підприємстві. Очевидно, що комісією розглядатимуться й можливості надання тролейбусів на основі оренди чи щось на кшталт «лізингу» тощо.

На прес-конференції також йшлося й про можливість співпраці з ПАТ «Азот» низки комунальних підприємств міста, зокрема, «Міськсвітла», «Челуаш» та інших на взаємовигідній основі.
17.11.2014 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter