Що може бути гірше, ніж Одарич з ініціативою? Мер Черкас пропонує не стримувати тарифи й відмовитись від опалення житла газом

Що може бути гірше, ніж Одарич з ініціативою? Мер Черкас пропонує не стримувати тарифи й відмовитись від опалення житла газомЯк інформують у Черкаському МВК, Черкаси ставляють перед собою мету: повністю відмовитися від використання газу для опалення житлових будинків і бюджетних установ і перейти на альтернативні джерела енергії. Про це повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич під час енергетичної конференції «Впровадження Угоди мерів як шлях до енергетичної безпеки України», яка проходить у обласному центрі 15-16 травня.
Виступаючи перед присутніми, він поділився позитивним досвідом Черкас із втілення у життя енергоощадних технологій. На його переконання, щоб відчути результат, необхідно запроваджувати системний підхід в енергоменеджменті міста.
Одарич вважає, що потрібно припинити стримувати тарифи. За його словами, тарифи повинні бути рентабельними для того, щоб люди намагалися зменшити використання енергоносіїв.
— Поки ми будемо за рахунок державного бюджету або за рахунок міських бюджетів дотувати тарифи, до тих пір у споживача не буде ніякого бажання зменшувати використання енергоносіїв. Тому я вважаю, що тарифи повинні бути об'єктивними, але при цьому держава повинна прийти до персональної фінансової допомоги тим громадянам, які не здатні повністю оплачувати ці тарифи, - пояснив Сергій Одарич.
16.05.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter