"Ударний нардеп Віталік" повчає Одарича, як розрулити кризу в міськраді

"Ударний нардеп Віталік" повчає Одарича, як розрулити кризу в міськраді Ситуація із обранням секретаря та членів виконкому у Черкаській міськраді заходить у глухий кут. І якщо найближчим часом депутати та міський голова Черкас не зможуть домовитися, то у їхню роботу можуть втрутитися сили Майдану. У цьому переконаний народний депутат України від «Удару» Віталій Іляшенко, повідомляє прес-служба обласної організації цієї партії.

– Депутатам потрібно сідати за стіл переговорів і шукати вихід із ситуації. Можливо, варто розглянути кілька кандидатур на місце секретаря міськради, – каже Віталій Іляшенко.

На думку нардепа, до переговорів мають бути залучені представники всіх депутатських груп та фракцій, кандидати на посаду секретаря міськради, міський голова Черкас Сергій Одарич, а також представники громадськості.

– Переговори варто проводити за кілька днів до сесії, щоб потім під час самого засідання вже була конструктивна робота, – переконаний Віталій Іляшенко. – Ініціатором столу переговорів має виступати міський голова Черкас, це буде запорукою того, що на обговорення прийдуть всі зацікавленні сторони.

Якщо ж таких переговорів не буде і сторони найближчим часом ні про що не домовляться, то, на думку нардепа, у ситуацію можуть втрутитися сили Майдану і, скажімо, заблокувати депутатів у сесійному залі, як то колись уже було.

– Я сам готовий звернутися до громадськості, щоб вони спробували вплинути на продуктивність роботи депутатів. Бо ж є ризик, що і до Дня Незалежності місто так і не отримає нового виконкому та секретаря міськради, – зауважує народний депутат.
11.08.2014 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter