Мафія, усюди мафія...Одарич заявляє, що злагоді в міськраді Черкас заважає "впливова група людей"

«У місті існує потужна група людей, яка зацікавлена у використанні міських ресурсів. Про це заявив міський голова Черкас Сергій Одарич на прес-конференції. Вони використовують свій вплив на деяких депутатів з тим, щоб зберегти на важливих посадах у міськвиконкомі «своїх» людей, яких вони свого часу призначили. «Апетити» цих людей виявляються у бажанні контролювати ключові бюджетоутворюючі підприємства, а також у намаганні приватизувати міське майно. Такі умови вони пропонують в обмін на лояльність до міського голови.

Так прокоментував Сергій Одарич на прес-конференції причину тривалого протистояння в депутатському корпусі та неможливість прийняття нових кадрових рішень – обрання секретаря та членів виконавчого комітету.

Стосовно вчорашнього позачергового пленарного засідання, Сергій Олегович пояснив, що ініціатори скликання сесії так і не змогли зібрати кворум, тому міський голова продовжив зустріч із представниками Світового банку, яка відбувалася вчора в другій половині дня.

Міський голова запевнив, що виконувати кадрові забаганки окремих депутатів не збирається, оскільки всі домовленості щодо формування нової влади мають проходити чесно і відкрито, під контролем громади.
07.08.2014 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter