30 черкаських будівельників поїхали відбудовувати школу у Слов`янську. Харчування й проживання - за рахунок губернатора Ткаченка

30 черкаських будівельників поїхали відбудовувати школу у Слов`янську. Харчування й проживання - за рахунок губернатора Ткаченка Уже цього тижня бригада з 30-ти черкаських будівельників розпочне ремонт школи №15 у визволеному українськими військовими Слов’янську, що у Донецькій області. Про це заявив очільник області в ефірі телерадіокомпанії "Рось".

Як нагадують у прес-службі Черкаської ОДА, 18 липня під час наради з представниками будівельних фірм Юрій Ткаченко запланував до кінця літа завершити ремонтні роботи, щоб 1 вересня діти змогли розпочати повноцінне навчання у комфортних умовах.

– Там необхідно відремонтувати дах, вставити вікна, які повилітали під час вибуху, відремонтувати два ґанки, виконати внутрішні роботи, – сказав Юрій Олегович. – Мені приємно, що під час нашої попередньої зустрічі, на заклик відремонтувати школу у Слов'янську відгукнулось кілька фірм, зокрема, "Надія", "Урожай", деякі приватні підприємці взяли на себе організацію по перевезенню людей та будівельних матеріалів.

Проживання та харчування людей голова ОДА Юрій Ткаченко взяв на себе.
22.07.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter