Партія розвитку України ініціюватиме заборону призову чоловіків - єдиних годувальників сім’ї

Партія розвитку України ініціюватиме заборону призову чоловіків  - єдиних годувальників сім’їВійськовий конфлікт на Сході України вже забрав сотні життів наших співвітчизників, військових та мирних жителів. Терористи перейшли усі дозволені межі – на їх совісті збитий малайзійський літак Boeing 777 з трьомастами пасажирами на борту, серед яких 80 дітей. Силами АТО було звільнено Слов’янськ, проте військові дії з спалахнули з новою силою вже в Луганську та Донецьку. Українські військові ціною свого життя забезпечують мир та спокій нашої держави.

“Черкащина кожного дня прощається з загиблими учасниками антитерористичної операції, уродженцями нашої області. 20 липня надійшла жахлива звістка про смерть Бойка Віктора, який служив у 24 батальйоні територіальної оборони, його донька Дар’я залишилась без батька – годувальника сім’ї. Саме тому команда розвитку ініціюватиме відміну військового призову чоловіків – єдиних годувальників в сім’ї, у котрих на вихованні є неповнолітні діти, також дружини яких є при надії та чекають поповнення в сім’ї” – наголосив депутат Черкаської обласної Ради Євген Муляров.

Партія розвитку України вже найближчим часом запропонує на законодавчому рівні заборонити військовий призов чоловіків, котрі є єдиними годувальниками в сім’ї. Держава не повинна позбавляти засобів до існування маленьких дітей, сім’ї яких залишились годувальників.

- Ми в силах зупинити горе та сум черкаських родин, які втратили батька, сина, дідуся. Сьогодні усі політики, громадські активісти повинні об’єднатися задля того, аби діти неоголошеної війни якомога менше відчували на собі відгомін тих подій, що сьогодні відбуваються на Сході нашої держави, - зазначив Євген Муляров.

Нагадаємо, що в Черкасах продовжує свою роботу Пункт прийому гуманітарної допомоги дітям Донбасу, який діє а в рамках всеукраїнського проекту “Діти неоголошеної війни”. Команда розвитку закликає усіх небайдужих черкащан допомогти дітям продуктами харчування, медикаментами, дитячими засобами гігієни. Пункт розташований за адресою: вул.Кірова, 94. Телефон для довідок: (0472) 38-48-50,(068)704-44-73,(050)139-12-77,(093) 767-16-96
21.07.2014 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:10 21.07.2014 shurochkina:
Підтримую! Добре, що не всі політичні партії нашої країни зосереджені на самозбагаченні та обкраданні українського народу! Добре, коли є люди, яких турбують людські життя! Боже бережи Партію Розвитку України!