Депутати-"корупціонери" - Одаричу: Перестаньте зневажати своїх громадян та називати їх "інструментом"

Двоє депутатів міськради Черкас, Володимир Халай та Іван Сухарьков, вступили в дискусію з Одаричем на його сторінці в Фейсбук. Нагадаємо, що вчора мер Черкас звинуватив групу депутатів «корупційного спрямування» в тому, що вони, маніпулюючи активістами майдану, зірвали сесію та заблокували призначення членів виконкому.

У свою чергу, один з названих Одаричем «корупційної депгрупи» Володимир Халай написав мерові таке (орфографія та стилістика посту збережена):

«Сергій Олегович, ух як по чоловічому написано, відчувається сильна рука мера. От тільки чому ж стільки духу не хватило в сесійній залі, що б перебороти своє самолюбіє та продовжити вирішувати питання порядку денного, відклавши вибір міськвиконкому? Доречі, Ви в свій список "моїх бажань" ще не дописали теплокомуненерго та водоканал, Ви ж ще їх мені на сесії приписували, чи вже забули? Сергіє Олеговичу, це вже навіть фарсом назвати не можна, є таке слово - посміховисько. От так зараз і Ви виглядаєте. І перестаньте зневажати своїх же громадян та називати їх "інструментом". Хлопці і дівчата, які представляють сили майдану, досвідчені, совісні і розумні люди, і повірте, не дадуть собою маніпулювати. Да і не льстіть нам, так як умієте маніпулювати Ви, не вміємо ми всі разом взяті. не судіть людей по собі і своїй вільній команді. Щось в порядку денному не було про введення в виконком громади? Хто ж тоді ким маніпулює - ми чи Ви свідомістю черкащан. А в підсумку місто має те, що має - мера, який не може справитись із своєю роботою, який обманює на кожному кроці і бистро шукає на кого все звалить.

Член депутатської групи «Рідне місто» Іван Сухарьков заявив наступне:

Сергей Олегович, просмотрел ваше выступление на Вике одна ложь и перекручевание фактов. Наша фракция предложила снять с рассмотрения 3 пункт повестки дня а именно

Проект рішення «Про преміювання керівників Черкаської міської ради, встановлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги»:

2. Міському голові ОДАРИЧУ Сергію Олеговичу, у 2014 році:

2.1 установити надбавку за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо займається розробленням проектів нормативно-правових актів, проводить експертизу проектів таких актів, в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років;

2.2 здійснювати преміювання в розмірі 100 відсотків посадового окладу;

2.3 надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати;

2.4 надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

http://rada.ck.ua/myrada/html/151743.php?id=151743
Кроме этого , мы считаем что голосовать за кота в мешке мы не должны. Кандидаты на должности в исполкоме должны пройти общественное обсуждение, представить свою программу по развитию города, исходя из специфики назначения. Кроме этого, в исполкоме не представлены представители общественных организаций. Более того, эта позиция была не только у нашей фракции, но и у остальных фракций не входящих в так называемое, ваше большинство. По поводу срыва сессии, полностью с вами не согласен, сессию закрыли вы , а стоило только отложить вопросы по формированию исполкома на следующую сессию, и можно было спокойно проголосовать столь необходимые городу решения. Но вы на это не пошли , значит не столь они для вас важны. По поводу высказываний в нашу сторону, как команды сорвавшей сессию, то я с вами не соглашусь, я думаю что любой честный человек увидит в составе нового исполкома коррупционную составляющую , и формирование под интересы одного человека, и не будет бездумно голосовать за такое решение . Тоже самое можно сказать и про формирование постоянных комиссий ЧМР. И не понятно ваше обвинение всех кто с вами не согласен в коррупции , так скоро в Булатецкого превратитесь, у него все или фальсификаторы или сепаратисты. Сергей Олегович учитывайте мнение общины и следующий раз будет легче.
09.07.2014 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter