Громадський Блокпост - депутатам міськради Черкас: Допоможіть армії!

Громадський Блокпост - депутатам міськради Черкас: Допоможіть армії! Як інформують у міській раді Черкас, голова ГО «Громадський Блокпост» Оксана Циганок закликала депутатів та всю громадськість міста надати допомогу українським військовослужбовцям

На вчорашньому засіданні сесії міськради розповіла депутатам про допомогу, яку збирають та самостійно відвозять для військовослужбовців Збройних сил України черкаські активісти.

За її словами, ГО «Громадський Блокпост» проводить збір коштів для 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, 95-ї окремої аеромобільної бригади м. Житомир, Національної Гвардії України, де служать і наші земляки.

«Ми надаємо допомогу нашим воїнам не через склади, де продукти, одяг залишаються надовго й не доходять до наших бійців, а відвозимо безпосередньо до місця призначення. Ми двічі були в Слов’янську – опікувалися блокпостом 3-а, де несуть службу наші бійці» – повідомила активістка.

Оксана Анатоліївна наголосила, що її організація допомагає армії продуктами харчування, медикаментами, одягом, взуттям. Але на сьогодні потреби українських військових набагато більші.

Вона повідомила депутатам і про сумну новину – загибель смілянина Євгена Войцехівського, якого сьогодні ховатимуть у м.Сміла:

– Наш із вами земляк Євген Войцехівський був би живий, якби в нашій армії були якісні тепловізори, якби були кевларові шоломи, бронежилети від 5-го класу. Він загинув о п’ятій годині ранку. У батальйоні «Айдар» були тепловізори, але вони були низької якості. І вони в сутінках, на світанку, не працюють. І снайпери про це знали.

За словами Оксани Анатоліївни, якісні тепловізори коштують від 60 тисяч гривень. Черкаські активісти назбирали кошти на один такий тепловізор і планують відвезти його 95-й житомирській аеромобільній бригаді.

Звертаючись до депутатів, Оксана Анатоліївна наголосила:

– Я не прошу грошей. Ви можете купити каски, бронежилети, тепловізори і принести нам. Хто хоче, може поїхати з нами. Я особисто за кермом свого автобуса відвожу туди допомогу. Ви зможете особисто передати в руки бійцям усе, що їм потрібно.
09.07.2014 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter