Майборода вважає, що Коваленко відрізняється від Черняка лише тим, що носить спідницю. "Підходи тіж самі"...

Депутат Черкаської облради Любов Майборода вважає, що після зміни керівництва в роботі облради не відбулося суттєвих змін.

- Не вдалось внести до порядку денного сесії питання «Про організацію роботи ради», - йдеться в коментарі депутата. - Мою пропозицію про розгляд питання підтримало 39 депутатів при необхідних 53 голосах. Не дивлячись на зміну керівництва ради, підходи до проведення сесій та засідань комісій залишились без змін: матеріали, що виносяться на сесію, оприлюднюються на сайті в останні дні, засідання комісій проводяться без кворуму, пропозиції депутатів до порядку денного не включаються, інформація про поіменне голосування депутатів не доводиться до відома громадськості. На сесійних засіданнях процвітає кнопкодавствот та бутафорщина, потрібні керівництву рішення ставляться на голосування по 5-7 разів.

12 березня мною було направлено пані Коваленко звернення з пропозицію на сесії обговорити організацію роботи ради, бачення новообраного голови структурних недоліків в організації роботи апарату та шляхи їх вирішення. Як на мене, пані Коваленко мала б бути ініціатором таких пропозицій, проте пройшло 3 місяця, а реакції – ніякої. Виборці запитують: навіщо було змінювати керівництво?
03.07.2014 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter