Майборода: "Медичні генерали" з Черкаської облради заблокували програму допомоги хворим на ниркову недостатність

Майборода: "Медичні генерали" з Черкаської облради заблокували програму допомоги хворим на ниркову недостатність Депутат Черкаської облради Любов Майборода піддала жорсткій критиці рішення Черкаської облради, яка вирішила не вносити у порядок денний питання про обласну програму допомоги хворим на ниркову недостатність та не підтримала виділення коштів на медикаменти для хворих чорнобильців.

- 27 червня відбулося чергове засідання обласної ради, на якому розглядався ряд важливих питань, - йдеться в коментарі Л. Майбороди. – Зокрема,
чи включати в порядок денний наступної сесії питання «Про обласну програму допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю».

Пропозицію підтримало 50 депутатів при необхідних для прийняття рішення 53 голосах.

Хто не підтримав розгляд питання надання допомоги смертельно хворим людям?

Як не дивно – медична комісія облради на чолі з головою Інною Губенко, секретарем Володимиром Борисенко, колишнім очільником департаменту охорони здоров`я області Володимиром Брожиком, колишнім головним лікарем обласної лікарні Валерієм Черняком.

Не підтримали «медичні генерали» спрямування 621 тисячі гривень на медикаменти для хворих чорнобильців. Разом з пробютівською більшістю обласної ради, медики спрямовали 621тис. грн. на підтримку комунального підприємства «Аеропорт Черкаси».

Активним лобістом виділення бюджетних грошей КП «Аеропорт Черкаси» при попередньому керівництві був перший заступник голови облради пан Вовченко. Нині його традиції продовжує пані Кравцова.

Куди ділись виділені в попередні роки з обласного бюджету КП «Аеропорт Черкаси» 1млн.600 тис. гр.? Невідомо, як і невідомо – чому ці гроші не повернуті в бюджет. Виділяти додатково гроші без детального аналізу використання попередніх траншів лежачому підприємству без наявних значних комерційних вливань – або нехлюйство, або відверта корупція з боку ініціаторів такого фінансування. За минулий рік ми мали два міжнародних рейси до Черкас: приліт Валентини Матвієнко та пана Фірташа. І що далі?
03.07.2014 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter