Голова Черкаської РДА заявляє про готовінсть летіти у Францію і просити вибачення у "Бондюель" за Тулуба

Голова Черкаської РДА заявляє про готовінсть летіти у Францію і просити вибачення у "Бондюель" за Тулуба Голова Черкаської райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв готовий просити вибачення на території Франції перед власниками компанії "Бондюель" за дії попередньої влади по відношенню до виробника консервованої продукції. Як інформують у Черкаській ОДА, про це він заявив під час зустрічі з керуючим компанією "Жеріко Франс" Жеремі Бутью.

– Мені говорили про те, що представники компанії дуже образилися на попередню владу за те, що з них вимагали гроші,– зазначив Костянтин Сапартаєвич. – Я готовий особисто злітати у Францію й вибачитися за попередніх керівників, хотів би розповісти їм про нинішню ситуацію в країні, про те, що зараз тут відбувається й наші наміри та плани на майбутнє.

Нагадаємо, що компанія "Бондюель" планувала налагодити виробництво продукції на території України й побудувати завод у селі Худяки Черкаського району. У це будівництво планували вкласти близько сорока мільйонів євро. Однак згодом власники компанії відмовилися від своїх намірів.
27.06.2014 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter