Координаційна рада черкаського Майдану - Одаричу: Поки ви відпочивали на курортах, в Україні відбулася Революція Гідності

Координаційна рада черкаського Майдану - Одаричу: Поки ви відпочивали на курортах, в Україні відбулася Революція Гідності Представники Координаційної ради сил Майдану Черкащини констатують те, що новообрана влада Черкас на чолі з Одаричем ігнорує співпрацю з громадськими лорганізаціями, учасниками Революції Гідності в Україні.

Міський голова Сергій Одарич продовжує ігнорувати будь-які пропозиції громадськості до співпраці, - зазначається в заяві КРСМЧ. - Так, нагадаємо, напередодні виборів активісти громадських організацій «Автомайдан Черкаси» і «Самооборона Майдану» підписали майже з усіма кандидатами на посаду міського голови Черкас меморандум про співпрацю. Долучитися до підписання меморандуму активісти запропонували і Сергію Одаричу. Той не погодився. А коли всіма правдами і неправдами, причому останніми більше, став мером Черкас, тільки підтвердив своє небажання співпрацювати з громадськістю. Перше, чого вона вимагала, це включити до складу міськвиконкому представників сил Майдану, які стали рушійною силою Революції Гідності. Спочатку Сергій Олегович на особистій зустрічі з членами Координаційної ради сил Майдану Черкащини заявив, що така можливість є, і 3-4 місця у виконкому цілком можуть зайняти громадські активісти. А вже за кілька днів на прес-конференції вкотре відмовився від своїх слів, аргументуючи це тим, що (цитуємо) «влада в нашій державі належить народу і існують механізми делегування влади окремим людям та політичним силам для її втілення. Для цього потрібно виходити до людей, йти на вибори і отримувати реальні владні повноваження. Отож, питання лишається відкритим на сьогоднішінй день. Чіткого бачення у депутатів міської ради щодо формування виконавчого комітету з представників громадськості немає».

Як отримали на виборах свої реальні владні повноваження і Вільні Демократи, і той же Сергій Одарич, черкасці знають.

– Дивно тільки, чому Вільні Демократи не повідомили Сергію Одаричу, що, поки він відпочивав на курортах, в Україні відбулася Революція Гідності, - говорить координатор черкаського Автомайдану Віталій Короткошей. - Автомайдан готовий розтлумачити нинішньому мерові, що тепер народу не потрібні ні крісла, ні посади для того, щоб контролювати владу. Це право вони вибороли на Майдані.
24.06.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter