Одарич: Будівництво зупинки на Соборній буде призупинено

Негативний резонанс поміж громадськості міста викликав початок будівництва зупинки на Соборній площі в Черкасах, дозвіл на розміщення якої було надано головним архітектором міста Віталієм Чернухою та погоджено міським виконавчим комітетом. У ситуацію втрутився нещодавно обраний міський голова Сергій Одарич, інформують у Черкаському МВК. На сьогоднішній прес-конференції він негативно оцінив дії головного архітектора міста та повідомив, що офіційно оголосив Віталію Чернусі догану.

– Відповідні звернення сьогодні надійдуть в контролюючі органи, зокрема, в інспекцію ДБК. Я сподіваюся, що протягом найближчих кількох днів все це будівництво зупиниться і площа буде звільнена від цих будівельних матеріалів, які сьогодні там розташовані, – зазначив Сергій Олегович.

Нагадаємо, що на сьогодні комплекс зупинки громадського транспорту і туалету на Соборній площі призупинено. Сергій Одарич, відповідаючи на запитання журналістів, погодився з тим, що потреба у перенесенні зупинки від торгового комплексу «Любава» існує.

За словами Сергія Олеговича, це питання буде додатково вивчатися. Можливо, залишать нинішнє місце перенесення зупинки на Соборній площі, можливо – доцільніше облаштувати її на Театральній площі, чи на площі перед міськвиконкомом. Але однозначно одне, що буде затверджено проект зупинки, подібний до існуючої на іншій стороні Соборної площі і без будь-яких інших прибудов.

Читайте також По-нашему, по-черкасски
23.06.2014 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter