Одарич: У бюджеті немає коштів на зарплати бюджетникам у листопаді-грудні

Одарич: У бюджеті немає коштів на зарплати бюджетникам у листопаді-грудні Бюджетна «діра» у 60 мільйонів гривень на зарплати бюджетникам – нинішнє сьогодення Черкас. З огляду на значний дефіцит коштів, незабезпеченим лишається фінансування двох місяців заробітних плат працівників галузей освіти та охорони здоров’я. Про це інформують у міській раді Черкас.

– Сьогодні маємо серйозне «провисання» надходження до бюджету у платі за землю, за пайову участь забудовників, за продаж землі та комунального майна. Сподіваюсь, що найбільшим часом ми зможемо виправити цю ситуацію, – зауважив міський голова Сергій Одарич.

А також розповів, що на найближчу сесію міської ради, яка відбудеться цієї п’ятниці, виноситься вкрай актуальне для міста питання про упорядкування плати за землю. Оскільки за ініціативи попередньої влади у Черкасах у 2,5-4 рази зросла вартість плати за землю.

– На мій погляд – це є неприпустимим, – наголосив Сергій Олегович. – Тому потрібно визначатись з тими ставками, які будуть діяти з 1 липня 2014 року.

За його словами, ситуація із суттєвими недонадходженнями коштів у бюджет розвитку,зокрема, плати за землю чи пайову участь свідчить певною мірою про корупційну складову у діяльності органів міської ради. Зокрема тих, хто контролює виконанням цього напрямку.

– У нинішній структурі міської ради функції надання дозволів на землю і контроль за сплатою відповідних платежів лежить на одному департаменті – архітектурі, містобудування та інспектування, до якого торік приєднали управління інспектування (колишню муніципальну інспекцію). Тоді як цього категорично не можна було робити. Оскільки виходить так, що департамент має сам контролювати свою ж роботу. Тоді як у Черкасах є сотні випадків використання землі без офіційного оформлення, – розповів Сергій Олегович.
23.06.2014 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter